Skip to content Skip to footer

Myšlienka prevádzkovať požičovňu elektro-bicyklov v nás zrela dosť dlhé obdobie, kým sa nám ju podarilo zhmotniť do reality. Pocit slobody, ktorú človek zažíva na bicykli si užívame už skoro dvadsať rokov. Sme jedna z prvých partií v Ružomberku, ktorá začala hoblovať miestne trialy a lesné chodníčky. Na crossových bicykloch s nechutne úzkymi rajdami, ale o to s väčším nadšením sme objavovali Bohom zabudnuté chodníky a častokrát sme viac tlačili bicykle ako sa na nich vozili.

Veľká Fatra nám ponúka nádherné miesta, kde človek splynie s prírodou. Úžasné jarné pojazdy, keď slnko presvetlí jablkovo zelené listy zmiešaných lesov. Svieže, ranné výšlapy v teplom letnom dni na Smrekovicu. Nádherné výhľady z Jánošíkovej kolkárne. Tajomné chodníčky na Tlstú horu. Suchým Hrabovom do sedla pod Vtáčnikom. Rozprávkový trail okolo Sidorova. Vďaka „cyklokorytničke“ sa dostanete jednoducho do Trlenskej doliny či na Vlkolínec. Alebo popri krásnych meandroch za Liptovskou Lúžnou do baníckej osady Magurka. Dolný Liptov má veľa toho čo ponúknuť pre nadšenca ako aj pre rekreačného cyklistu.

Technický progres umožnil aj menej skúseným cyklistom dostať sa vyššie a ďalej na odľahlé, krásne miesta Veľkej Fatry, Nízkych Tatier alebo Chočských vrchov. Vďaka elektro-bicyklu sa dostanete tam, kde by ste na klasickom bicykli nezašli. Vychutnajte si pri príjemnej športovej aktivite krásy našej slovenskej prírody. Ak budete chcieť spoločnosť a potrebujete istotu, naši sprievodcovia Vás radi prevedú lokálnymi chodníčkami na najkrajšie miesta na Liptove. Spolu vyberieme trasu vhodnú pre Vás podľa Vašich preferencií. Vieme, kde jedlo stojí za to. Kde načapujú dobré pivko a kde sa veríme budete cítiť príjemne, tak ako my.

Váš ebike Liptov team.

Informácie o cene a voľných termínoch sprievodcov Vám radi podáme na tel.: +421 915 863 264, alebo formou emailu: info@ebikeliptov.sk

Objavte najkrajšie traily so skúseným sprievodcom

Ponúkame Vám možnosť spoznať krásy Veľkej Fatry so skuseným sprievodcom. Výber trasy podľa Vašich preferencíí a zručností. Objavte ukryté klenoty liptovskej prírody a vychutnajte si nádherné vyhľady z Jánošíkovej kolkárne, Malina Brda, alebo z hrebeňa Veľkej Fatry. Ak potrebujete istotu a chcete využiť znalosti miestneho prostredia, radi Vás budeme sprevádzať.

Dado

Sprievodca

Ďuri

Sprievodca

Michal

Sprievodca